Ekskluzywne i funkcjonalne wizytówki bigowane

Wręczanie wizytówki jest współcześnie nie tylko sposobem nawiązywania znajomości i kontaktów biznesowych, ale także formą reklamy. Tradycyjne wizytówki – z uwagi na ograniczoną przestrzeń – zawierały wyłącznie niezbędne informacje, jednak obecnie, dzięki wizytówkom bigowanym, pojawiła się możliwość umieszczenia większej liczby danych, które dotyczą zarówno osób prywatnych, jak i wszystkich podmiotów gospodarczych.

Wizytówki bigowane, zwane także wizytówkami składanymi, wyróżniają się elegancką formą i dwustronnym nadrukiem, po zewnętrznej i wewnętrznej stronie. Są doskonałym nośnikiem informacji, zarówno w postaci graficznej, jak i słownej. Drukowanie wizytówek bigowanych może z jednej strony być oparte na posiadanych przez firmy poligraficzne oryginalnych szablonach, z drugiej natomiast osoba zamawiająca wizytówki bigowane może zaproponować własny projekt graficzny.

Wizytówki bigowane posiadają tę niekwestionowaną zaletę, że w złożonej postaci przypominają tradycyjne wizytówki i zajmują bardzo mało miejsca, natomiast po rozłożeniu gwarantują przekazywanie większej liczby informacji, ponieważ mają odpowiedniej wielkości powierzchnię. Na wizytówkach bigowanych można poza adresem, nazwą firmy bądź przedsiębiorstwa czy danymi kontaktowymi umieścić wszystkie niezbędne informacje, które będą stanowiły wyróżnik działalności.

Charakterystyczną cechą wizytówek bigowanych jest produkowanie ich z wysokogatunkowych materiałów poligraficznych, z wykorzystaniem najnowszej, offsetowej technologii. Jest to jednoznaczne z tym, że wizytówki bigowane są nie tylko eleganckie i ekskluzywne, ale także trwałe i odporne na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych. Nie ulegną mechanicznym uszkodzeniom, a nawet w przypadku zalania, można je delikatnie wytrzeć.

Wizytówki bigowane są najczęściej drukowane na matowym papierze kredowym o gramaturze trzystu pięćdziesięciu gramów. Posiadają bogate wzornictwo, są kolorowe, co sprawia, że zapadają w pamięci. Mogą być wykorzystywane jako karnety lub karty rabatowe.
Więcej oraz zamówienia u naszego partnera:
https://web-to-print.pl/wizytowki-bigowane/

About the author: Administrator

Leave a Reply

Your email address will not be published.